Rudari i LDK-së: Sipas informacioneve jemi duke prirë në të gjitha vendvotimet

Prishtinë | 29 Nën 2020 | 20:02 | Nga Ekonomia Online Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Kandidati për kryetar të komunës së Podujevës, nga LDK-ja, Nexhmi Rudari pas mbylljes së vendovitmeve ka folur para gazetarëve.Ai ka thënë se sipas informacioneve që i kanë janë duke kryesuar në të gjitha vendvotimeve.

Rudari thotë se ende është herët për të folur për rezultate, por që sipas informatave që i kanë janë duke prirë në të gjitha qendrat e votimit.

““Më lejoni të shfrytëzoj rastin që të uroj qytetarët për qytetari dhe korrektësisë. Ka qenë ditë e ftohtë por ata me një numër të madh kanë shkuar në qendrat e votimit dhe kanë dhënë votat e tyre. Dua të falënderoj strukturat që kanë qenë me mua në fushatë. Procesi i numërimit po vazhdon, ende nuk i kemi numrat. Por sipas informatave që i kemi jemi duke prirë në të gjitha qendrat. Shpresoj kjo natë të mbyllet më gëzim”, ka thënë ai.

No description available.
Lexo më shumë:

Të ngjashme