Selimi ka një pyetje për 82 deputetët që e votuan Specialen

Prishtinë | 13 Jan 2019 | 18:00 | Nga Ekonomia Online

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi, ka reaguar përmes Facebook-ut, pas nisjes në Hagë të Sami Lushtakut dhe Rrustem Mustafës.

Ai ka parashtruar një pyetje për të gjithë 82 deputetët që në vitin 2015 votuan pro Speciales.

“Çka keni për të thënë sot ju 82 deputetët që e votuat Specialen më 3 gusht 2015? p.s. Sami e Rem – dalshi e ardhshi faqebardhë!”, shkruan Selimi.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme