Shqiptaro-amerikani flet nga ShBA-ja: Ka gjasa që Biden të dalë fitues nëse triumfon në Georgia

Prishtinë | 04 Nën 2020 | 21:07 | Nga Ekonomia Online

Bashkëpunëtori i T7 në Uashington, Drilon Gashi, ka thënë se demokratët kishin pritur që të fitojnë shtetin e Pensilvanisë në mënyrë që të formojnë “Murin e Kaltër” në lindje të SHBA’së dhe të sigurojnë fitoren në zgjedhje.

Gjithsesi, ai ka thënë se rezultatet e fundit e nxjerrin fitues Joe Bidenin.

“Rezultatet e fundit fitues e nxjerrin Bidenin”, ka thënë ai.

“Ka gjasa që Biden të dalë fitues nëse fiton në Gjeorgjia”, shton ai. 

Të ngjashme