Shtyhet seanca

Prishtinë | 05 Kor 2018 | 15:55 | Nga Besjana Bajrami Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Seanca e sotme plenare është shtyrë për shkak të Sislej Gjafës, i cili do të performojë në Kuvend, përkrah ekspozitës  së tij të parë në Kosovë.

Vazhdimi i saj nesër nga ora 11:00 u hodh në votim, por nuk mori votat e mjaftueshme në mungesë të kuorumit dhe në këto rrethana, kryesuesi i Seancës, Kujtim Shala, tha se i mbetet kryetarit të Kuvendit të vendosë, raporton Ekonomia Online.

Lexo më shumë:

Të ngjashme