Shuhet grupi parlamentar i Nisma Socialdemokrate

Prishtinë | 09 Kor 2020 | 14:29 | Nga Ekonomia Online Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Me tërheqjen e deputetit Haxhi Shalës, Grupi Parlamentar i Nismës Socialdemokrate nuk do të funksionojë si i veçantë në Kuvendin e Kosovës.

Kështu ka bërë të ditur kryetarja e Kuvendit, Vjosa Osmani në seancën e Kuvendit.

Osmani lexoi njoftimin e deputetit tashmë të AAK-së, Haxhi Shala, dhe tha se deri në një vendim tjetër GP Nisma Socialdemokrate shuhet në Kuvend.

Lexo më shumë:

Të ngjashme