S’ka kuorum për marrëveshjet ndërkombëtare, propozohet që diskutimi të kthehet në Kryesi

Prishtinë | 28 Kor 2021 | 15:34 | Nga Ekonomia Online Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Kuvendi i Kosovës nuk ka arritur të miratoj marrëveshjet ndërkombëtare, shkak mungesa e kuorumit, raporton Ekonomia Online.

Nënkryetarja e Kuvendit Saranda Bogujevci, ka propozuar që ky diskutim të kthehet në mbledhje të Kryesisë dhe të caktohet seancë që të votohen marrëveshjet ndërkombëtare.

Lexo më shumë:

Të ngjashme