S’ka kuorum, seanca shtyhet për 15 minuta

Prishtinë | 14 Gus 2017 | 10:23 | Nga Kaltrina Zymberi Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Kryesuesi i Kuvendit, Adem Mikullovci, ka ndërprerë seancën për 15 minuta, ngase s’ka kuorum për ta vazhduar seancën konstituive të Kuvendit të paralajmëruar për në orën 10:00, raporton EO.

Në seancë të pranishëm ishin vetëm 55 deputetë. Në seancë mungon koalicioni PAN si dhe deputetët e minoriteteve.

Lexo më shumë:

Të ngjashme