Takohen dy ish-bashkëpartiakët, Kurti i shkon në zyrë Ahmetit

Prishtinë | 28 Maj 2020 | 10:09 | Nga Fitore Berisha Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Kryeministri në detyrë, Albin Kurti, mëngjesin e së enjtes ka vizituar Komunën e Prishtinës, raporton Ekonomia Online.

Kryetari i komunës, Shpend Ahmeti, nuk ka dalë që ta pres atë të hyrja e objektit të komunës, por e ka pritur atë në korridorin e komunës që çon për tek zyra e tij.

Kurti është i shoqëruar edhe nga ministri në detyrë i Shëndetësisë, Arben Vitia.

Kurti dhe Ahmeti pas takimit, pritet të prononcohen edhe për medie.

Ky takim vjen pas një kohe të gjatë ndërmjet tyre, derisa po mbahet në objektin e Komunës së Prishtinës.

Lexo më shumë:

Të ngjashme