Tërmkolli: Hoti doket i butë, por ua djeg çergën batakçinjve

Fushë-Kosovë | 31 Maj 2017 | 16:07 | Nga Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Ish-deputetja dhe anëtarja e LDK-së, Melihate Tërmkolli, ka paralajmëruar të gjithë oponentët politikë të Avdullah Hotit, se ai “duket i butë”. Porse, ajo ka paralajmëruar se kryeministri i ardhshëm do të jetë i pakompromis me të korruptuarit, të cilët i ka quajtur batakçinj.

Tërmkolli, gjatë hapjes së fushatës në Fushë-Kosovë, ka thënë se Avdullah Hoti duket dhe është i urtë dhe i qetë, “por do t’ua djeg çergën batakçinjve”.

Për më shumë shikojini videon e Ekonomia Online.

Lexo më shumë:

Të ngjashme