Thaçi del në bjeshkë me ish-bashkëpartiakë

Prishtinë | 01 Sht 2019 | 21:02 | Nga Ekonomia Online

Presidenti Hashim Thaçi këtë të diele e ka kaluar në bjeshkët e Istogut.

Me të ishte edhe Hajredin Kuçi, Sami Lushtaku dhe Fadil Nura.

“Ishte kënaqësi e veçantë për mua dhe bashkëluftëtarët e mi të kalojmë një pasdite të bukur te stanet e familjes Demaj në Bjeshkët e Istogut – Cerovodës dhe të ecim përgjatë kufirit Kosovë-Serbi, drejtimi i Tutinit. Kosova është e pasur me bukuri të shumta natyrore”, ka shkruar Thaçi në llogarinë e vet në “Facebook”.

Të ngjashme