Thaçi e Veseli shtrojnë darkë për kreun e Qeverisë shqiptare, Edi Rama

Prishtinë | 29 Qer 2020 | 19:47 | Nga Fitore Berisha Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi dhe kryetari i PDK-së Kadri Veseli do të shtrojnë darkë pune për kryemnistrin shqiptar Edi Rama, i cili po qëndron për vizitë në Kosovë, raporton Ekonomia Online.

Kjo vizitë e Ramës po bëhet në kohën kur ditë më parë Prokuroria Speciale dorëzoi një aktakuzë për shqyrtim në Gjykatën Speciale ndaj dy ish-eprorëve të UÇK-së, Thaçit e Veselit.

Lexo më shumë:

Të ngjashme