Veseli dhe Berisha takohen me veteranë të luftës

Prishtinë | 23 Sht 2019 | 10:44 | Nga Ekonomia Online

Kandidati për kryeministër nga PDK-ja Kadri Veseli dhe kanddatipër deputet Hisen Berisha, kanë takuar veteranët e Ushtrisë Çlirimtare të  Kosovës.

Berisha në një postim në Facebook është shprehur i bindur që PDK do t’i fitojë zgjedhjet.

“Takim me kandidatin për Kryeministër dhe kandidatët për deputetë nga PDK-ja me veteranët e luftës. Në luftë kishim vetëm një parti, ajo ishte Ushtria Çlirimtare e Kosovës dhe një politikë – lufta për Çlirimin e Kosovës.
Në paqe lufta jonë është puna për ndërtimin e vlerave të lirisë”!

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme