Veseli nis fushatën “Rriteni Biznesin Tuaj” për t’i përkrahur bizneset (Video)

Prishtinë | 17 Sht 2019 | 14:54 | Nga Ekonomia Online

Lideri i PDK-së, Kadri Veseli, ka nisur një fushatë në përkrahje të bizneseve të vogla dhe të mesme,

“Rriteni Biznesin Tuaj”, e ka quajtur Veseli këtë fushatë, ku shpreh gatishmërinë që t’i vizitojë ato në vendet ku operojnë.

“Nga sot po e filloj fushatën “Rriteni Biznesin Tuaj”, për të përkrahur bizneset e vogla dhe të mesme anekënd Kosovës.

Më ftoni që të vizitoj biznesin tuaj, duke më dërguar videot tuaja me hashtag #RriteniBiznesinTuaj dhe unë do vij te ju”, ka shkruar Veseli.

Video: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10220964344076273&id=1171423420&sfnsn=mo

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme