Veseli: PDK-ja partnere më e mirë e fermerëve

Prishtinë | 25 Sht 2019 | 16:42 | Nga Ekonomia Online

Kandidati për kryeministër nga Partia Demokratike e Kosovës, Kadri Veseli, ka postuar një video në Facebook me përmbledhje të takimeve të tij anembanë Kosovës, veçanërisht me fermerët, me anë të së cilës rikujtoi mbështetjen për këtë kategori.

“Fermerët e Kosovës nuk kanë pasur dhe nuk do të kenë asnjëherë partner më të mirë se Partinë Demokratike të Kosovës. Ne do të vazhdojmë t’i mbështesim edhe më shumë në 4 vjetët e ardhshme”, ka shkruar Veseli në Facebook.

Fermerët

Fermerët e Kosovës nuk kanë pasur dhe nuk do të kenë asnjëherë partner më të mirë se Partinë Demokratike të Kosovës. Ne do të vazhdojmë t’i mbështesim edhe më shumë në 4 vjetët e ardhshme.Shpërndajeni! #PDK112

Gepostet von Kadri Veseli am Mittwoch, 25. September 2019
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme