Veseli: Prizrenasit e meritojnë njeriun më të mirë, Shaqir Totajn (Video)

Prishtinë | 14 Nën 2017 | 15:10 | Nga

Kryetari i Partisë Demokratike, Kadri Veseli, ka postuar sot në rrjetin social Facebook një video me kandidatin për të parin e Komunës së Prizrenit, Shaqir Totajn, ku të dytë shihen duke luajtur basketboll dhe duke dërguar mesazhin se prizrenasit meritojnë njeriun më të mirë, Shaqir Totajn.

“Prizrenasit e meritojnë njeriun më të mirë. Dikë që di çfarë duhet bërë. Dikë që ka planin dhe përvojën e duhur. Ky është Shaqir Totaj. SHIKOJENI dhe SHPËRNDAJENI”, ka shkruajtur Veseli në postimin e tij në Facebook.

https://www.facebook.com/kadriveseliofficial/videos/876277199214154/

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme