Veseli regjistrohet, uron për “një fillim të ri”

Prishtinë | 28 Kor 2017 | 11:31 | Nga

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, është regjistruar sot si deputet në Legjislaturën e gjashtë të Kuvendit të Kosovës.

“Sot e nisa ditën duke u regjistruar si deputet i Legjislaturës së gjashtë të Kuvendit të Republikës së Kosovës. Uroj për një mandat të mbarë për Kuvendin dhe për një fillim të ri e të suksesshëm për Kosovën”, ka shkruar Veseli në Facebook.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme