Veseli sot në takim me shefen e Zyrës së BE-së

Prishtinë | 27 Shk 2018 | 08:43 | Nga

Kryekuvendari Kadri Veseli do të takohet sot me shefen e zyrës së Bashkimit Evropian në Kosovë, Nataliya Apostolova.

Ky takim do të zhvillohet në Kabinetin e Kryeparlamentarit. Detaje rreth temës së takimit nuk janë dhënë, por përfundimit të tij pritet që Veseli dhe Apostolova të kenë adresim për media.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme