Veseli takon kryetarët e Odave Ekonomike

Prishtinë | 28 Sht 2016 | 10:26 | Nga Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Kryetari i Kuvendit të Kosovës Kadri Veseli, ka pritur sot në takim kryetarët e Odave Ekonomike të vendeve të rajonit dhe sekretarin e Odës Ekonomike Evropiane,  Cheap Jerseys free shipping Arnaldo Abruzzini.

Takimi i paraprinë hapjes së Panairit të Produkteve Bujqësore dhe Agroindustriale.

Gjatë takimit ata kanë diskutuar për bashkëpunimin e Odave Ekonomike Rajonale dhe Odës Ekonomike Evropiane.

Lexo më shumë:

Të ngjashme