Veseli: Tmerri në Londër, sulm ndaj të gjithëve

Prishtinë | 04 Qer 2017 | 09:39 | Nga

Lideri i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, ka ngushëlluar familjarët e viktimave të sulmit në Londër.

Përmes një postimi në llogarinë e tij në Twitter ai ka shkruar se sulmi në Londër është sulm për të gjithë ne.

“Sulmi i Londrës do të thotë që ne të gjithë jemi sulmuar. Ngushëllime familjeve të viktimave dhe njerëzve të Mbretërisë së Bashkuar. #Kosova qëndron në mënyrë të vendosur përkrah aleatëve tanë”, ka shkruar Vesel.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme