Vetëm Erxhan Galushi nga minoritetet e takon presidentin shqiptar

Prishtinë | 16 Gus 2022 | 11:08 | Nga Ekonomia Online Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Presidenti shqiptar, Bajram Begaj kishte paplanifikuar takim me përfaqësues të partive të minoriteteve në Kuvend, mirëpo në takim i shkoi vetëm Erxhan Galushi, nga Partia e Romëve, raporton Ekonomia Online.

Paraprakisht Begaj ka pritur në takim kreun e AAK-së, Ramush Haradinaj dhe atë të PDK-së Memli Krasniqin.

Lexo më shumë:

Të ngjashme