Veterani i drejtohet Abelard Tahirit: Mos rrej, me të ardhë keq e kishe krye ma herët këtë punë

Prishtinë | 16 Qer 2022 | 12:23 | Nga Ekonomia Online Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Shefi i Grupit Parlamentar të PDK-së, Abelard Tahiri u tha veteranëve që po protestojnë se nuk do të lejojnë që të vazhdohet seanca e Kuvendit pa u gjetur një zgjidhje.

“Na vjen keq dhe do të jemi përkrahë jush, nuk mund të ketë seanca normale pa u zgjedh çështja juaj”, u shpreh Tahiri.

Por në momentin kur Tahiri po fliste, një veteran iu drejtua duke i thanë “mos rrej”

“Me të ardhë keq e kishe kry ma herët. Mos rrej, mos rrej…”, u dëgjua veterani teksa i drejtohej Tahirit.

Ndërkohë protesta është duke vazhduar.

Lexo më shumë:

Të ngjashme