Vjosa Osmani i referohet Albin Kurtit si kryeministër

Prishtinë | 14 Jan 2021 | 14:03 | Nga Ekonomia Online Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Vjosa Osmani dhe Albin Kurti, kanë nënshkruar marrëveshje për të garuar bashkë në listën e VV-së.

Vjosa Osmani gjatë kësaj konference i referohet Albin Kurtit si kryeministër, ndërsa Albin Kurtit si presidente Vjosa Osmanit.

Pjesë nga konferenca:

Vjosa Osmani: Urdhëro kryeministër,

Kurti: Ju faleminderit zonja president

Lexo më shumë:

Të ngjashme