Voton Lladrovci, kërkon nga vëzhguesit që të jenë vigjilentë

Drenas | 04 Dhj 2016 | 11:50 | Nga Kaltrina Zymberi Shkarko Videon HD

Për ta shkarkuar videon ju lutem kyçuni ose regjistroni një llogari të re!

| Regjistrohu

Ka votuar edhe Ramiz Lladrovci, kandidati për kryetar nga PDK. Ai votën e tij e ka hedhur në ne Shkollën Fillore Xhevë Lladrovci, qendra e votimit 0316e.

Me këtë rast ai tha se Drenasi gjithmonë ka ditë të votojë, duke bërë thirrje që të gjithë vëzhguesit të jenë vigjilent në mënyrë që këto zgjedhje të jenë sa më demokratike, raporton Ekonomia Online.

Ai ka theksuar se të drejtën e votimit duhet ta shfrytëzojnë të gjithë qytetarët e Drenasit, sepse duke votuar japin kontributin për të ardhmen dhe perspektivën tonë të përbashkët.

“Me mbarëvajtjen e deritashme, Drenasi po dëshmon se demokracinë dhe parimet i ka kulturë politike”, tha ai.


ramiz-lladrovci
ramiz-lladrovci-1

 

Lexo më shumë:

Të ngjashme