Zyrtari PDK-së e quan Dardan Gashin si sekser e tugjar të deputetëve

Prishtinë | 06 Nën 2019 | 09:22 | Nga Ekonomia Online

Drejtori i Institutit për politika brenda PDK’së, Arben Gecaj, e ka quajtur zëvendëskryeministrin në detyrë, Dardan Gashin si një sekser dhe tugjar të deputetëve.

Gecaj ka thënë se Zoti ka filluar të sheh poshtë dhe përfituesit mos të marrin votat e mjaftueshme më që të jenë pjesë e Qeverisë së Kosovës.

Ai e ka quajtur Dardan Gashin si tugjar dhe një sekser i përjetshëm i Qeverive.

“NISMA, tash vec edhe me u nisë
i paska mete.

Edhe ky sekseri , zavenDes kreyminster i perjetshem, minister, tugjar i deputeteve, Gashi, me sap ne nisem hyri, per me vazhdu menaxhimin e qeverive e fatin e Kosoves ne arenen kombtare e nderkombtare.

Me sap ai i madhi ka nis me pa kapak posht”.

Të ngjashme