Sanksionet amerikane ndaj Qeverisë – Murati: Nuk jam në dijeni

Ministri i Financave, Hekuran Murati tha se se nuk është në dijeni për ndonjë listë të sanksioneve nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe Bashkimi Evropian, raporton Ekonomia Online. Këto komente ai i bëri pas mbledhjes së Qeverisë, kur u pyet për raportimet se ShBA dhe BE janë duke konsideruar dy faza me masa ndaj … Vazhdoni me leximin e Sanksionet amerikane ndaj Qeverisë – Murati: Nuk jam në dijeni