​Ja kënd e favorizojnë bastoret në derbin e Manchesterit

Prishtinë | 09 Sht 2016 | 18:15 | Nga

Manchester United është favorit për të fituar kundër Manchester Cityt

Derbi i xhiros së katërt në Premierligë do të zhvillohet ndërmjet dy skuadrave të qytetit të Manchesterit, Unitedit dhe Cityt.

Shumica e bastoreve të mëdha për këtë ndeshje favorizojnë Unitedin, skuadër e cila luan në stadiumin e saj Old Trafford.

Fitorja e Unitedit kotohet me 2.4, barazimi me 3.25 ndërsa fitorja e Cityt me 3.4.

Kujtojmë se të dy këto skuadra kanë fituar tre ndeshjet e para dhe ndajnë vendin e parë me nga nëntë pikë. /Express/

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme