Agjenti i Bonuccit takon drejtuesit e Juves, afër mbyllja e transferimit

Prishtinë | 14 Kor 2017 | 10:53 | Nga

Agjenti i Leonardo Bonuccit është pritur në selinë e Juventusit këtë mëngjes për të finalizuar transferimin e klientit të tij në Milano.

Mesfushori tashmë ka pranuar një lëvizje në San Siro, ndërsa klubet kanë punuar për të mbyllur një transferim prej 40 milionë eurosh.

Mbrojtësi italian mund të mbërrijë sot (e premte) në Milano për të përfunduar transferimin e tij, dhe “MilanNews” njofton se agjenti i Leonardo Bonuccit, Alessandro Lucci është në selinë e Juventusit.

Mendohet se marrëveshja është në detaje të fundit, prandaj prania e Lucci do të synojë zgjidhjen e këtyre aspekteve përfundimtare të marrëveshjes.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme