Albert Kastrati jep dorëheqje nga “Plisat”

Prishtinë | 13 Tet 2019 | 20:23 | Nga Ekonomia Online


Kryetari i grupit të tifozërisë “Plisat”, Albert Kastrati, ka dhënë dorëheqje nga kjo detyrë të cilën e mbante qe 8 vjet.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Kastrati përmes rrjetit social Facebook.

“Ju njoftoj se kam marre vendim qe te dorehiqem nga posti i kryetarit te Plisave, per ta dorezuar kete mundesi per gjeneratat e reja per te cilet e kam vetem nje porosi: vazhdojeni, zhvillojeni dhe mbajeni me krenari emrin e qytetit, grupit, klubeve e kombit tone. Mos u dorezoni asnjehere e mos shkoni ne drejtim te rrjedhes se ujit vetem sepse ashtu ju kerkohet nga te tjeret”, ka shkruar Kastrati, mes tjerash.

Shkrimi i plotë i Albert Kastratit në Facebook:

Njoftim e falenderimDua ta filloj kete njoftim me nje falenderim dhe mirenjohje te madhe per te gjithe qe me kane…

Gepostet von Albert Kastrati am Sonntag, 13. Oktober 2019

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme