Ambasada gjermane: Urojmë që Kombëtarja e Kosovës të ketë sukses sonte

Prishtinë | 21 Mar 2019 | 17:46 | Nga Ekonomia Online

Ambasada gjermane në Kosovë ka bërë të ditur se Gjermania do të vazhdojë ta mbështesë Federatën e Futbollit të Kosovës.

“Ne jemi krenarë që eksperti ynë i futbollit, Michael Nees, do të vazhdojë të ofrojë këshilla dhe ndihmë për futbollistët kosovarë”.

“Ne dëshirojmë që Kombëtarja e Kosovës të ketë sukses sonte”.

Më poshtë mund ta lexoni shkrimin e plotë të kësaj ambasade në Facebook.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme