Anglia paralajmëron tifozët: Kujdes nga prostitutat ruse

Prishtinë | 12 Maj 2018 | 10:48 | Nga
Botërori Rusi 2018 është shumë pranë e mijëra tifozë anglezë kanë prenotuar biletat për ndjekur skuadrën e zemrës, transmeton tch.

Por një paralajmërim i rëndësishëm vjen për ta nga Profesor Anthony Glees, drejtori i studimeve inteligjente dhe të sigurisë në Universitetin e Buckingham.

Ai u bën thirrje tifozëve që të bëjnë kujdes nga prostitutat ruse, pasi mund të filmohen dhe më pas pamjet mund të përdoren për shantazh, shkruan DailyStar.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme