Arbër Zeneli po rikthehet

Prishtinë | 23 Sht 2019 | 16:20 | Nga Ekonomia Online

Futbollisti i Kosovës, Arbër Zeneli, po i rikthehet përsëri fushave të gjelbërta.

Zeneli rikthimin e paralajmëoi me anë të disa fotove që i ka publikuar në rrjetet sociale, ku kishte veshur fanellen e ekipit të tij Reims.

Ai ishte lënduar në sfidën e Kosovës kundër Malit të Zi.

Sipas mjekëve ai pritej të mungonte deri në nëntë muaj.

Rikthimi i tij është më i shpejtë se që është menduar, duke përforcuar edhe ofruar më shumë zgjidhje ekipit ku ai luan dhe Kosovës.

Të ngjashme