Argjentinë – Kolumbi, formacionet e mundshme

Prishtinë | 15 Nën 2016 | 08:56 | Nga

Përfaqësuesja e Argjentinës nuk i ka filluar aspak mirë kualifikimet për Kupën e Botës ‘Rusia 2018’.

Skuadra e drejtuar nga Edgardo Bauza rrezikon mos kualifikim pasi renditet e gjashta në grup dhe sfida e radhës do të jetë ajo ndaj Kolumbisë, më poshtë keni formacionet e mundshme.

Argjentina (4-4-2): Romero; Otamendi, Zabaleta, Mas, Funes Mori; Di Maria, Mascherano, Biglia, Perez; Aguero, Messi.
Kolumbia (4-4-2): Ospina; Diaz, Murillo, Alvarez Balanta, Arias; Cuadrado, Rodríguez, Sánchez, Torres; Falcao, Bacca.

Takimi luhet sonte pas mesnate duke filluar nga ora 00:30. (Telegrafi)

Të ngjashme