Arsenal e dëshiron Marc Overmarsin si drejtor teknik

Prishtinë | 20 Jan 2019 | 12:55 | Nga Ekonomia Online

Arsenal është në kërkim të një drejtori teknik i cili do ta ndihmonte klubin gjatë fazës se rekrutimit.

Sipas Mirror, skuadra angleze konsideron se ish sulmuesi Marc Overmars, është personi i duhur për këtë pozitë, shkruan Goal.

Kjo për shkak se më parë Overmars ka qenë pjesë e kësaj skuadre dhe mendohet se ai i njeh më mirë problemet e klubit.

Të ngjashme