Arsenali i ofron super-pagë Sanchezit për të qëndruar

Prishtinë | 11 Gus 2017 | 09:54 | Nga

Sipas tabloidit anglez “Daily Mail”, “Topçinjtë” i kanë ofruar yllit të tyre Sanchez një kontratë të re me vlerë 300.000 funte në javë.

Por, ende nuk ka asnjë indikacion nëse ai do ta pranojë këtë ofertë të re.

Menaxheri Arsene Wenger ka mbetur i bindur se do të mbajë yllin e ekipit të tij dhe nuk ka pranuar se ai do të shitet këtë verë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme