Arsenali përmbys Leicesterin në pjesë të parë

Prishtinë | 28 Shk 2021 | 14:12 | Nga Ekonomia Online

Ka përfunduar pjesa e parë mjaft dramatike mes Arsenalit dhe Leicesterit, e vlefshme për javën e 26-të në Premierligë.

Tielemans fillimisht kaloi Leicesterin në epërsi në minutën e shtatë, shkruan Gazeta Express.

David Luiz barazoi shifrat në minutën e 39-të, kurse Lacazette përmbysi rezultatin disa sekonda para fundit të pjesës së parë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme