Artmotion transmeton direkt ndeshjen ZM Prishtina – Varese

Prishtinë | 05 Mar 2019 | 15:39 | Nga Ekonomia Online

Të mërkurën më 6 mars në Palestrën e Sporteve në Prishtinë do të shkruhet historia.

KB Prishtina do të takohet me pesë herë kampionin e Evropës në Basketboll, Pallacanestro Varese, superndeshje të cilën mund ta ndiqni ekskluzivisht me fillim nga ora 20:30 në kanalin ArtSport 1 në platformën Artmotion.

Në listën e skuadrave më të suksesshme Evropiane apo Euroligës si quhet sot, para Vareses janë vetëm Real Madrid me 10 tituj, CSKA Moska me 7 tituj dhe Maccabi e Panathiniakos me nga 6 tituj.

Emocionet direkte të kësaj ndeshje mudn t’i përjetoni vetëm dhe ekskluzivisht në platformën Artmotion.

Të Mërkurën më 6 Mars në Prishtinë do të shkruhet historia! Ekskluzivisht në ArtSport 1 me fillim nga ora 20:30KB Prishtina – Pallacanestro Varese

Posted by Artsport on Monday, March 4, 2019
Fjalë Kryesore:

Të ngjashme