Astrit Selmani e kalon në epërsi Hammarbyn

Prishtinë | 18 Kor 2021 | 16:14 | Nga Ekonomia Online

Hammarby është duke udhëhequr ndaj Orebros në kuadër të javës së 11-të në elitën e futbollit suedez.

Ishte futbollisti kosovar, Astrit Selmani i cili realizoi golin në minutën e parë të ndeshje.

Ai u asistua bukur nga Accam dhe me një goditje të saktë e mposhti portierin kundërshtar.

Të ngjashme