Aubameyang shënon gol fantastik, Arsenali i frikshëm

Prishtinë | 12 Sht 2020 | 14:56 | Nga Ekonomia Online

Ky Arsenal të fut frikën.

Mikel Arteta duket sa ka ndërtuar një skuadër shumë të fortë për sezonin e ri.

‘Topçinjtë’ tashmë janë duke e mposhtur 3-0 Fulhamin në ndeshjen hapëse të Premierligës për sezonin 2020/21.

Pas Alexandre Lacazettes dhe Gabrielit, ka shënuar edhe Pierre-Emerick Aubameyang.

Ai shënoi një gol të bukur për 3-0 në minutën e 57’, Gazeta Express.

https://tiger.cdnja.co/v/7a/7aQ4k.mp4?secure=oUf-HQizmnNKvZHKFLUh3w&expires=1599921000

Të ngjashme