Ballkani e shkarkon Bledi Shkëmbin

Prishtinë | 06 Maj 2021 | 19:34 | Nga Ekonomia Online

Ballkani e ka shkarkuar trajnerin, Bledi Shkembi.

Ky vendim erdhi menjëherë pas humbjes së Ballkanit në shtëpi nga Arbëria, duke minimizuar gjasat për titullin kampion në Superligën e Kosovës.

Postimi i klubit në Facebook pa ndërhyrje:

Njoftim per Opinionin futbolldashes ,
Pas rezultateve te dobta, sidomos ne 2 ndeshjet e fundit, klubi ka marr vendim te nderpres bashkpunimin me trainerin Bledi Shkembi.

E falemderojme per punen e palodheshme dhe suksese ne te ardhmen .

Të ngjashme