Barcelona beson se blerja e Neymarit është e pamundur

Prishtinë | 27 Gus 2019 | 12:17 | Nga Ekonomia Online

Barcelona beson që nënshkrimi me Neymar është tashmë kauzë e humbur, sipas raportimeve të El Chiringuito-s.

Barcelona ka shpenzuar shumë këtë verë me blerjen e Antoine Griezmann, dhe ka tentuar t’ia ofrojë Paris Saint-Germain disa lojtarë të vetë si pjesë të marrëveshjes.

Sidoqoftë, me shkuarjen e Philippe Coutinho-s si huazim te Bayern Munchen, kampioni spanjoll nuk e ka një lojtar të shtrenjtë që mund t’ia ofrojë si këmbim PSG-së.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme