Barcelona do të luajë me një fanellë të veçantë në finalen e Kupës së Mbretit

Prishtinë | 16 Pri 2021 | 15:42 | Nga Ekonomia Online

Barcelona dhe Athletic Bilbao do të luajnë ndeshjen e tyre finale në Kupën e Mbretit më 17 prill

Barcelona në këtë ndeshje do të luajë me një fanellë të veçantë, e cila përmban ngjyrat e Katalonisë, raporton lajmi.net.

Blaugranët janë favorit absolut për të fituar këtë ndeshje, derisa Bilbao do mundohet të befasojë Barcelonën.

Image

Ndeshja do të luhet me fillim nga ora 21:30 dhe luhet në stadiumin e Sevillas

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme