Barcelona dyshon se Real Madrid qëndron prapa Moriba duke bllokuar kontratën e re

Prishtinë | 16 Kor 2021 | 15:45 | Nga Ekonomia Online

Bisedimet rreth kontratës midis Barcelonës dhe Ilaix Moriba kanë arritur në një ngërç, Blaugrana dyshon se Real Madrid mund të jetë prapa një prishjeje të diskutimeve, raporton Goal, transmeton Klan Kosova.

18-vjeçari është i lidhur me Camp Nou deri në verën e 2022.

Shpresa në Katalunja është që ende mund të gjendet një marrëveshje në mes tyre mirëpo pasiguria  po mbretëron që tani.

Të ngjashme