Barcelona hyn për tri pikët ndaj Granadas, formacioni startues

Prishtinë | 09 Jan 2021 | 17:33 | Nga Ekonomia Online

Barcelona do të përballet me Granadan në kuadër të javës së 18-të të La Ligas. Ekipi i Koeman e ka me patjetër të sigurojë tri pikët sonte nëse dëshiron të mbetet në hap për titullin e kampionit.

Në anën tjetër, Granada me fitore do të hynte fuqishëm në garë për vendet që dërgojnë në garat evropiane, shkruan Gazeta Express.

Katalunasit kanë mungesa të shumta për këtë takim. Koeman nuk do të mund të llogaris në Coutinhon, Ansu Fatin, Lenglet, Piquen dhe Sergi Roberton.

Formacini startues:

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme