Barcelona kërkon zëvendësin e Vidalit, ka tre opsione

Prishtinë | 18 Shk 2017 | 13:22 | Nga

Barcelona është në kërkim të një mbrojtësi të krahut të djathtë.

Lëndimi i Aleix Vidal, i cili theu komben, ka bërë që drejtuesit e Barcelonës të hedhën në sulm për ta transferuar në Camp Nou një mbrojtës të krahut të djathtë.

Sipas të përditshmes sportive madrilene, AS, kampioni aktuali La Ligas ka tre opsione për zëvendësin e Vidalit, përcjell Express.

Fjala është për Roberto Rosales (Malaga), Joao Cancelo (Valencia) dhe Juanfran (Deportivo La Coruna).

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme