Barcelona mezi mposht ekipin që mban vendin e fundit në La Liga

Prishtinë | 23 Nën 2019 | 15:56 | Nga Ekonomia Online

Barcelona mezi ka arritur që ta mposht ekipin e Leganes, i cili gjendet në vendin e fundit në La Liga.

Në pjesën e parë të ndeshjes, Barcelona ishte duke humbur nga minuta e 12 e ndeshjes, transmeton Koha.net.

Vetëm në pjesën e dytë, Barcelona arriti që të rikthej rezultatin, 2 me 1, me golin e Suarezit në minutën e 53 si dhe tjetrit në minutën e 79 të shënuar nga Vidali.

Leganes ka vetëm 6 pikë dhe gjendet në vendin e fundit, ndërsa Barcelona në vendin e parë, me 28 pikë.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme