Bayern lanson fanellat “mysafire”

Prishtinë | 14 Kor 2019 | 11:03 | Nga Ekonomia Online

Skuadra e Bayern Munich kanë lansuar fanellat e reja për ndeshjet që do t’i luajë si mysafire.

Brendi i njohur, ‘Adidas’ është përkujdesur që të bëjë një punë mjaft të mirë për skuadrën bavareze.

Bayern ka zbuluar fanellat e reja që do t’i vesh për ndeshjet që luan si mysafire, të dizajnuara nga Adidas.

Këto fanella po pëlqehen shumë nga tifozët, jo vetëm të Bayern, të paktën sipas reagimeve në rrjetet sociale.

Fanella ‘mysafire’ e kampionëve të Bundesligas po konsiderohet në mesin e më të bukurave, së bashku me fanellat mysafire të Romës dhe Barcelonës.

Të ngjashme