Bayern Munich heq dorë nga transferimi i yllit të madh

Prishtinë | 14 Shk 2019 | 17:47 | Nga Ekonomia Online

Bayern Munich duket se ka hequr dorë nga Adrien Rabiot.

Bayern Munich nuk do ta transferojë në verë Adrien Rabiotin.

Mesfushori francez do të largohet nga PSG-ja në verë si transferim i lirë, përcjell lajmi.net.

Totteham dhe Liverpool janë në garë për transferimin e Rabiot, gjersa këta të fundit janë duke prirë.

Bayern Munich nuk dëshiron ta transferojë më francezin, pasi ka disa shënjestra tjera. 

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme