Bayern shqyrton mundësinë e blerjes së Mendez

Prishtinë | 18 Kor 2019 | 16:09 | Nga Ekonomia Online

Bayern Munchen po e konsideron mundësinë e transferimit të futbollistit të Celta Vigo-s, Brais Mendez.

Kampionët e Gjermanisë po duan që të bëjnë përforcime në fazën e sulmit pas largimit të Arjen Robben-it dhe Franck Ribery-së.

Ndërkaq, mësohet se në mënyrë që t’i sigurojnë shërbimet e Mendez-it, ata duhet t’i paguajnë diku 25 milionë euro.

Të ngjashme