Behgjet Pacolli pret Haxhi Krasniqin: Pata kënaqësinë ta uroj për suksesin e madh

Prishtinë | 15 Tet 2020 | 21:22 | Nga Ekonomia Online

Kryetari i Aleancës Kosova e Re Behgjet Pacolli, e ka pritur në shtëpinë e tij kampionin botëror të boksit në versionin WBA/IBO Haxhi Krasniqi.

“Kampionin e botës në boks, Haxhi Krasniqin pata kënaqësinë ta kem mysafir dhe personalisht ta uroj për suksesin e madh, që na bëri krenar të gjithëve”.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme