Berisha me notë të lartë ndaj Saint-Etienne, zhgënjen Zeneli

Prishtinë | 20 Shk 2021 | 16:20 | Nga Ekonomia Online

Saint Etienne dhe Reims luajtën baraz 1:1 në duelin e sotëm, i vlefshëm për javën e 26-të në Ligue 1.

Arbër Zeneli dhe Valon Berisha startuan në këtë ndeshje, shkruan Gazeta Express.

Berisha luajti tërë ndeshjen, kurse Zeneli u zëvendësua në minutën e 60-të.

Valon Berisha u vlerësua me notë të lartë, 7.2, kurse Zeneli me notën 6.3.

Fjalë Kryesore:

Të ngjashme